Titánový erotoman

Tento bizarný príbeh je presným popisom udalosti a informoval o ňom priamy účastník záchrannej akcie, člen hasičského zboru:

„Keďže sme hasiči a zachraňujeme životy, často pomáhame nielen pri požiaroch, ale aj v rôznych nebezpečných, život ohrozujúcich, situáciách. Jedného dňa nás zavolali na traumatológiu jednej londýnskej nemocnice, aby sme im pomohli s odstraňovaním erekčného krúžku na penis. Takýto zákrok si za normálnych okolností nevyžaduje pozornosť hasičov a zaberie približne päť minút, no tentokrát to bolo niečo iné. V ordinácii bol chlapík s ohromne opuchnutým a takmer čiernym náradíčkom, ktoré škrtil hrubý titánový krúžok. Mali sme so sebou kliešte na rezanie prsteňov a chceli sme tomu nešťastníkovi pomôcť, no titánový prsteň, nielen, že nepovolil, kliešte na ňom nezanechali ani škrabanec! Vyskúšali sme kvantum rôznych ďalších nožov, no všetko márne.“

Smutný hrdina príbehu sa stal jedným z mála žijúcich držiteľov Darwinovej ceny. Keďže sa hanbil a zrejme dúfal v nejaký zázrak, navštívil nemocnicu až tri dni potom, čo sa mu krúžok zasekol. Toto počínanie sa mu stalo osudným: ani lekári, ani žiadne špeciálne nástroje už nedokázali zachrániť jeho pýchu, a preto nezostávalo nič iné, len kastrácia. Kompletná.


A čo takto Photoshop, páni?

O tom, že dvaja hlupáci v divočine, jedno neškodne vyzerajúce zvieratko a zábavka zvaná selfie môžu byť vražednou kombináciou.

Príbeh sa stal v Keni, kde si dvaja muži chceli spraviť selfie so slonom. Je celkom namieste podotknúť, že voľne žijúci slon a cvičený slon v ZOO alebo cirkuse je asi taký rozdiel ako nejaká bytová prachovka a divý pes dingo. Dobrodruhovia slona hladkali po tvári a robili si s ním fotky, kým s nimi nestratil trpezlivosť. Potom sa rozzúril a oboch ich udupal na smrť.

Nuž, prach si a na prach sa obrátiš. V tomto prípade doslova.


Chladnokrvný novinár

Novinárčina už nie je, čo bývala, dokonca ani v Anglicku. Odhodlaný novinár tohto príbehu sa však rozhodol nekráčať cestou bulváru, ale hľadať poctivou investigatívnou prácou plusové hodnoty.

Lee Halpin bol ambiciózny mladý novinár, ktorý si vzal na mušku problém bezdomovcov v Anglicku. Venoval sa mu skutočne oduševnene, pretože sa rozhodol infiltrovať medzi bezdomovcov, aby mohol o tomto neduhu ponúknuť kvalitnú reportáž z prvej ruky. Jeho infiltrácia, samozrejme, znamenala pobyt na ulici „se vším všudy“.

Napriek znepokojeniu svojej rodiny a svojich známych sa Lee vydal do ulíc. Spoločnosť mu robil iba požičaný spacák. Tri dni sa ponevieral po metstkých zákutiach, stretával sa s bezdomovcami, žobral jedlo, spával pod holým nebom a postupne sa stával súčasťou komunity. Na štvrtý deň ho našli mŕtveho – umrel na podchladenie. Bol marec.


Ak umrieť, tak pri sexe

Ľudia majú rôzne túžby a úchylky a jednou z nich je nepochybne aj sex na rôznych, nie celkom bežných, miestach. K takýmto miestam patria aj londýnske apartmány Knights Tower pri rieke Thames. Nočný šepot veľkomesta, mihotajúce sa svetielka na hladine rieky, k tomu alkohol a vzrušenie z myšlienky na poriadnu jazdu na nejakom špeciálnom mieste... veď to poznáte... Kto by si nevrzol?

V jeden letný večer mali obyvatelia Knights Tower na programe obvyklú reality show -erotické hrátky susedov. Niektorí si toto predstavenie nenechali ujsť, iní znechutene zaťahovali žalúzie. Mladý párik si užíval na balkóne, zatiaľ čo v byte bola v plnom prúde párty. Keď niekto náhodou zavítal na balkón, dvojica na chvíľu prestala a po jeho odchode sa znova venovala predošlej aktivite. Podľa svedectiev susedov nakoniec chlapec posadil dievča na zábradlie balkóna, no to pri poryvoch lásky stratilo rovnováhu a párik spadol z výšky 30 metrov.

Pod balkónom, bohužiaľ, žiadna voda nebola.

dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny