Tipy na maškarný ples

Chlapíka s holou hlavou a drevenou nohou pozvali na maškarný ples. Nevedel, čo si má obliecť, tak napísal do požičovne kostýmov, aby mu poradili. Obratom mu prišla odpoveď:
"Vážený pane, nachystali sme Vám pirátsky oblek - šatka s lebkou a skríženými hnátmi na hlavu, k tomu Vaša drevená noha a budete vyzerať presne ako pirát."
To ale chlapíka urazilo a odpísal im, že takýto kostým len zvýrazní jeho drevenú nohu. Požičovňa mu teda poslala ďalší návrh:
"Vážený pane, ospravedlňte nás za predchádzajúci prešľap. Navrhujeme Vám kostým mnícha. Sutana Vám zakryje drevenú nohu a s Vašou holou hlavou budete vyzerať presne ako mních."
To chlapíka rozčúlilo ešte viac a odpísal im, že táto maska len odvedie pozornosť z jeho drevenej nohy na jeho plešinu! Po niekoľkých dňoch dostal z požičovne menší balík, v ktorom bola čokoládová poleva, podrvené oriešky a sprievodný list:
"Vážený pane, posielame Vám čokoládovú polevu. Tú si nalejte na plešinu, posypte si ju orieškami a tú drevenú nohu si strčte do riti. Budete vyzerať presne ako čokoládový nanuk!"


Na vychodze sa robí, na západe oddychuje

Na vychodze sa robí, na západe oddychuje

Závet milionára

Mojej staršej dcére odkazujem všetky moje majetky v Tatrách. Mladšej dcére odkazujem moje tri prosperujúce firmy. A synovi Ondrovi, čo vždy hovorieval, že zdravie je dôležitejšie ako peniaze odkazujem teplé gate, dve tielka a troje hrubých ponožiek, aby neprechladol.


Mobilka

Mobilka
dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny