Vtipy o Chuckovi Norrisovi

Chuck Norris, alebo Carlos Ray Norris (už je jasné prečo radšej Chuck), je legendou filmového plátna a obľúbenou postavičkou krátkych, takzvaných Chuck Norris vtipov. Svoj božský status a posmešné narážky si tento spravodlivý Walker Texas Ranger vyslúžil rokmi mlátenia zloduchov v akčných filmoch lacnejšej až lacnej kategórie, ktoré sú častokrát aspoň také vtipné, prípadne trápne ako vtipy o Chuckovi. Na päty mu usilovne šliape viacero akčných hrdinov, predovšetkým neľútostne prižmúrený Steven Seagal.

Vtipy o Chuckovi Norrisovi sa stali neoddeliteľnou súčasťou internetu a aj sám Chuck vraj má niekoľko z nich veľmi rád. Nuž, dovtedy sa herci hrajú na nesmrteľných akčných hrdinov, až kým si z nich celý svet nezačne robiť srandu a vymýšľať o nich vtipy. Tým potom nezostáva nič iné, len smiať sa s nimi. Prípadne ich pozabíjať.

Na záver jedno tajomstvo, priatelia. Vtipy o Chuckovi Norrisovi by sa museli všetky prepísať, keby sa ich autori prestali tváriť, že nevedia o tom, ako mu Bruce Lee v Ceste Draka rozkopal zadok a nakoniec ho zrušil ako Fico opozíciu. Predsa len, Bruce Lee bol len jeden. A bol to jeho film, ako by zrejme podotkol Carlos Ray.


Chuck Norris

Eskalátor bol vynájdený pre to, aby lumpovia mohli rýchlejšie utekať pred Chuckom Norrisom.


Chuck Norris

Chuck Norris nečíta knihy. Len ich pritlačí k múru a dostane z nich informácie, ktoré potrebuje.


Chuck Norris

Keď ide strašidlo spať, každú noc sa pozrie pod posteľ, či tam nie je Chuck Norris.


Chuck Norris

Dokáže kýchnuť s otvorenými očami.

dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny