Recept na poľskú bábovku

Do 50 dkg polohrubej mletej omietky pridáme 1 dkg vysoko penivého pracieho prášku. Žĺtky z 3 skazených vajec vyšľaháme s 5g technického sacharínu. Pridáme 1 dl motorového oleja, 1 dl polotučnej olejovej emulzie a kocku rozpusteného mydla na psov. Všetko dobre zmiešame a vypracujeme cesto. Zo snehového hasiaceho prístroja vyšľaháme sneh a so štipkou posypovej soli ho zapracujeme do cesta.

Cesto rozdelíme na dve polovice a do jednej vmiešame poľské BIO kakao s 0% obsahom kakaa. Aby vznikol mramorový efekt, lejeme obe cestá do formy, ktorú si predtým vymastíme jelením lojom a vysypeme mäsokostnou múčkou.

Behom pečenia špajdľou prepichujeme bublinky na povrchu, aby mohol rakovinotvorný plyn z bábovky voľne unikať. Pečieme približne hodinu, pokiaľ kôrka nezmodrá.

Po vyklopení z formy ozdobíme polevou z hnedého Primalexu, posypeme opraženými polystyrénovými guličkami a pocukrujeme sádrou.

Dobrú chuť!


Poslednou šancou je vajce

Lekár pacientke:
"Na Vašu chorobu je jediný liek - denne musíte zjesť jedno vajce."
"Ale ja vajcia neznášam, pán doktor."
"Však ja hovorím zjesť, nie zniesť."


Prajeme im len to najlepšie

Politik píše mame:
"Mami, predstav si, dostal som AIDS."
Mama odpisuje:
"Synku, už som stará a v tých medailách sa tak nevyznám, ale hovorila som to ľudom v dedine a všetci ti to veľmi prajú."


Ktorá veta rozplače aj najtvrdšieho východniara?

Paľenka došla.

dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny