Tipy na maškarný ples

Chlapíka s holou hlavou a drevenou nohou pozvali na maškarný ples. Nevedel, čo si má obliecť, tak napísal do požičovne kostýmov, aby mu poradili. Obratom mu prišla odpoveď:
"Vážený pane, nachystali sme Vám pirátsky oblek - šatka s lebkou a skríženými hnátmi na hlavu, k tomu Vaša drevená noha a budete vyzerať presne ako pirát."
To ale chlapíka urazilo a odpísal im, že takýto kostým len zvýrazní jeho drevenú nohu. Požičovňa mu teda poslala ďalší návrh:
"Vážený pane, ospravedlňte nás za predchádzajúci prešľap. Navrhujeme Vám kostým mnícha. Sutana Vám zakryje drevenú nohu a s Vašou holou hlavou budete vyzerať presne ako mních."
To chlapíka rozčúlilo ešte viac a odpísal im, že táto maska len odvedie pozornosť z jeho drevenej nohy na jeho plešinu! Po niekoľkých dňoch dostal z požičovne menší balík, v ktorom bola čokoládová poleva, podrvené oriešky a sprievodný list:
"Vážený pane, posielame Vám čokoládovú polevu. Tú si nalejte na plešinu, posypte si ju orieškami a tú drevenú nohu si strčte do riti. Budete vyzerať presne ako čokoládový nanuk!"


Závet milionára

Mojej staršej dcére odkazujem všetky moje majetky v Tatrách. Mladšej dcére odkazujem moje tri prosperujúce firmy. A synovi Ondrovi, čo vždy hovorieval, že zdravie je dôležitejšie ako peniaze odkazujem teplé gate, dve tielka a troje hrubých ponožiek, aby neprechladol.


Vytešený Robinson

V Tichom oceáne sa plaví loď. Jeden z pasažierov zrazu ukazuje na otrhaného muža poskakujúceho na neďalekom ostrove mávajúceho rukami a pýta sa člena posádky:
"Kto to je?"
"No to teda netuším, ale vždy keď tadiaľto plávame, strašne sa teší.


Poľovník Fero

Fero bol veľmi šťastný, keď dostal do daru loveckú pušku a okamžite sa vybral na medvede. Po chvíľke čakania zbadá menšieho medveďa, zamieri a jednou ranou ho skolí. Zrazu ho niekto poklepe po pleci. Otočí sa a tam veľký medveď:
"Počuj, Fero, toto si posral a odskáčeš si to. Buď ťa roztrhám v zuboch alebo ťa pretiahnem. Vyber si."
Fero nechce umrieť, tak sa podvolí. Dva týždne sa z toho lieči, potom sa nahnevaný vyberie do lesa, počká si na toho medveďa a zastrelí ho. Zrazu ho niekto znova poklepe po pleci - obrovský grizly:
"Počúvaj, Ferino, toto si odskáčeš. Buď ťa roztrhám alebo ťa pretiahnem." Fero nechce umrieť, tak sa opäť podvolí. Dva mesiace maródky. Potom sa zaslepený pomstou vyberie do hôr, počká si na grizlyho a jednou ranou ho odbachne. Zrazu ho niekto poklepe po pleci. Otočí sa a tam ozrutné medvedisko:
"Priznaj sa, Ferko, však sem nechodíš kvôli poľovačke!"

dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny