Závet milionára

Mojej staršej dcére odkazujem všetky moje majetky v Tatrách. Mladšej dcére odkazujem moje tri prosperujúce firmy. A synovi Ondrovi, čo vždy hovorieval, že zdravie je dôležitejšie ako peniaze odkazujem teplé gate, dve tielka a troje hrubých ponožiek, aby neprechladol.


Ako sa odvážny chlap vypýtal do krčmy

Ako sa odvážny chlap vypýtal do krčmy

Poľovník Fero

Fero bol veľmi šťastný, keď dostal do daru loveckú pušku a okamžite sa vybral na medvede. Po chvíľke čakania zbadá menšieho medveďa, zamieri a jednou ranou ho skolí. Zrazu ho niekto poklepe po pleci. Otočí sa a tam veľký medveď:
"Počuj, Fero, toto si posral a odskáčeš si to. Buď ťa roztrhám v zuboch alebo ťa pretiahnem. Vyber si."
Fero nechce umrieť, tak sa podvolí. Dva týždne sa z toho lieči, potom sa nahnevaný vyberie do lesa, počká si na toho medveďa a zastrelí ho. Zrazu ho niekto znova poklepe po pleci - obrovský grizly:
"Počúvaj, Ferino, toto si odskáčeš. Buď ťa roztrhám alebo ťa pretiahnem." Fero nechce umrieť, tak sa opäť podvolí. Dva mesiace maródky. Potom sa zaslepený pomstou vyberie do hôr, počká si na grizlyho a jednou ranou ho odbachne. Zrazu ho niekto poklepe po pleci. Otočí sa a tam ozrutné medvedisko:
"Priznaj sa, Ferko, však sem nechodíš kvôli poľovačke!"


Čo s modrými vajcami

Príde chlapík k lekárovi, že má modré jedno vajce. Lekár ho prezrie a vraví:
"Nevyzerá to dobre, musím Vám ho odrezať a poslať na testy."
O týždeň príde chlapík znova, že má modré aj druhé vajce. Lekár mu ho odreže a pošle na testy. O týždeň chlap príde s tým, že má modrého vtáka, tak mu ho lekár odreže a pošle na testy. Po mesiaci si príde chlap k lekárovi po výsledky testov. Ten konštatuje:
"Mám pre Vás dobrú správu - nie je to nič vážne, len Vám farbili montérky."

dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny