Vtipy o mužoch, manželoch a sexe

Muži, to je samá bezstarostnosť, zábava, sex, alkohol, jedlo, hrdosť, hrdinstvo, kamarátstvo na celý život a večný detský svet. Sú jednoducho jednoduchí, a preto ich majú ženy tak rady a zabávajú sa na vtipoch na ich adresu. Či nie?

Vtipy o mužoch sú skutočne pestré. Častým námetom je mužská logika a inteligencia, fenomény ženskému rozumu často nepochopiteľné a vzdialené ako napríklad tie isté trenírky nosené dva dni po sebe. Najlepšie vtipy o mužoch samozrejme zahŕňajú manželský život a sex. Veď ktorý iný tvor ako manžel, utláčaný, ukrivdený a nepochopený, môže byť lepším terčom vtipov a posmeškov?

Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý, ako by trefne podotkol Nietzsche. Ale ani pre mužov to nie je až také tragické, vždy sa to nejako dá vydržať. Aj ten sex sa sem-tam pritrafí.


Bežný rozhovor manželov

"S kým sa to zas rozprávaš, Gusto?"
"Ále, ja len tak, sám so sebou."
"No ty sa furt dáš do reči s každým chujom!"


Silné heslo

Dvojo vychodňare sebe robia e-mail.
"Sluchaj, jake dame heslo?"
"Taaaaa... PIVO."
"Ej, ta co ši? Dajake silňejše."
"Taaaaa... BOROVIČKA?"


Kamarátska trojka

Rozhovor dvoch kamarátov:
"Nešiel by si do trojky?"
"Hm... aj hej."
"Dobre, píšem si ťa."
"A kto všetko tam bude?"
"No, ja, ty a tvoja žena."
"Tak to teda nie!"
"Dobre, tak ťa škrtám."


Tipy na maškarný ples

Chlapíka s holou hlavou a drevenou nohou pozvali na maškarný ples. Nevedel, čo si má obliecť, tak napísal do požičovne kostýmov, aby mu poradili. Obratom mu prišla odpoveď:
"Vážený pane, nachystali sme Vám pirátsky oblek - šatka s lebkou a skríženými hnátmi na hlavu, k tomu Vaša drevená noha a budete vyzerať presne ako pirát."
To ale chlapíka urazilo a odpísal im, že takýto kostým len zvýrazní jeho drevenú nohu. Požičovňa mu teda poslala ďalší návrh:
"Vážený pane, ospravedlňte nás za predchádzajúci prešľap. Navrhujeme Vám kostým mnícha. Sutana Vám zakryje drevenú nohu a s Vašou holou hlavou budete vyzerať presne ako mních."
To chlapíka rozčúlilo ešte viac a odpísal im, že táto maska len odvedie pozornosť z jeho drevenej nohy na jeho plešinu! Po niekoľkých dňoch dostal z požičovne menší balík, v ktorom bola čokoládová poleva, podrvené oriešky a sprievodný list:
"Vážený pane, posielame Vám čokoládovú polevu. Tú si nalejte na plešinu, posypte si ju orieškami a tú drevenú nohu si strčte do riti. Budete vyzerať presne ako čokoládový nanuk!"

dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny