Vtipy o ženách, manželstve a logike

Ženy sú tu na to, aby sme ich milovali, nie chápali.

Oscar Wilde odhalil vďaka svojmu ostrovtipu prapodstatu ľudstva a kľúč k harmonickému fungovaniu celého sveta a dokázal ho zhrnúť v tomto vtipnom citáte. Do jedinej vety. Teórie o jeho smrti hovoria, že umrel na syfilis. Irónia života.

Vtipy o ženách sú populárnou kategóriou vtipov. Niet sa čomu diviť. Wilde dokázal povedať veľa minimalisticky a milióny mužov si za viac než sto rokov nedokázali zapamätať jednu vetu. No a kto niečomu nerozumie, robí si z toho srandu. Všakže, páni?

Ženská logika a inteligencia sa tak stali predmetom nekonečných skúmaní mužov, vďaka čomu sa môžeme všetci spoločne pobaviť na vydarených vtipoch o ženách. Pod pojmom skúmanie rozumej vtipkovanie, zosmiešňovanie a vymýšľanie stále nových vtipov o ženách a ich rozmýšľaní, pretože skúmanie a analyzovanie psychologických fenoménov tohto kalibru sú zložité, viacúrovňové cerebrálne procesy, na ktoré bežný muž nemá dostatočnú kapacitu.


Poslednou šancou je vajce

Lekár pacientke:
"Na Vašu chorobu je jediný liek - denne musíte zjesť jedno vajce."
"Ale ja vajcia neznášam, pán doktor."
"Však ja hovorím zjesť, nie zniesť."


Vladeno nepočúva ženu

Hovorí prvá dáma Ruska manželovi:
"Voloďa, zase si ma nepočúval. Ja som chcela k meninám krém, nie Krym."


Umenie vyjednávania

Prehovoriť ženu k sexu je ako natrieť maslo na chleba - najlepšie to ide s nožom, ale dá sa to aj s kreditkou.


Tehotná šestnástka

Šestnásťročné dievča sa vráti domov a smutne oznámi rodičom, že je tehotné. Naštvaný otec nabije pištoľ, že ide toho bastarda, čo jej to spravil, hneď zastreliť. Dcéra na to, že je to slušný muž a postaví sa k tomu zodpovedne. Vtom zastane pred domom špičkové auto a vystúpi z neho distingvovaný mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí sa pred rodičov dievčaťa a hovorí:
"Mal som pomer s Vašou dcérou, no moja rodina mi nedovolí zobrať si ju. Keďže som však vážený človek, rozhodol som sa niesť následky za vzniknutú situáciu. Nechcem nechať ani ju, ani dieťa v zlej situácii, preto navrhujem nasledovné - ak sa narodí chlapec, zriadim mu účet s miliónom eur a bude spravovať 5 pobočiek Alfa Romeo. Ak sa narodí dievča, spravím to isté, no namiesto predajní áut bude mať 10 salónov krásy. Keby však nešťastnou náhodou dieťa potratila..."
V tom mu otec skočí do reči:
"Tak sa nič nedeje, pretiahneš ju znova."

dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny