Vtipy o židoch a čierny humor

Vtipy so židovskou tematikou sú obľúbené predovšetkým kvôli vzťahu židov k peniazom. Povestná židovská šetrnosť a diabolské obchodnícke zručnosti sú dôvodom, prečo obľubujeme tieto vtipy aj my. Veď kto by nemiloval žida na smrteľnej posteli obklopeného rodinou, ktorého zaujíma len jedno – prečo sa svieti na chodbe, keď tam nikto nie je?

Vtipy o židoch často narážajú aj na holokaust. Uznávame, že táto téma nemusí byť pre viacerých vtipná, no je súčasťou oblasti vtipov kategórie čierny humor, prípadne morbídny humor. Je to humor len pre silné žalúdky, no stále je to humor.

Židia a vtipy s tematikou holokaustu môžu a nemusia byť vtipné, hranice toho, čo sa ešte dá obrátiť na vtip si každý určuje sám. Vtipné každopádne nie sú nenávistné postoje k židom a popieranie holokaustu rôznymi vymetencami, ktorí ledva dochodili škôlku pre nízku inteligenciu a neschopnosť socializovať sa. Veríme, že takí ľudia sa na našom webe vyskytovať nebudú a všetci si tu budeme môcť užiť to, pre čo sme tu – dobré vtipy (nielen o židoch) a kopec zábavy.


Židia v nebi

Prídu dvaja židia do neba a svätý Peter hovorí:
"Počujte, čo vy sem leziete? Ja vás sem nemôžem pustiť."
A oni vravia: "No viete, my sa nezdržíme, ideme len na skok. Priniesli sme účet, čo tam nechal mladý pán za poslednú večeru."


Žid na smrteľnej posteli

Žid leží na smrteľnej posteli:
"Deti moje, ste tu?"
"Tu sme, otecko."
"Žena moja, tu si?"
"Tu som, muž môj."
"Rodičia moji drahí, tu ste?"
"Tu sme, synček, tu sme."
"Tak na kerého boha sa svieti na chodbe?!"


Kde je najviac židov?

V atmosfére.


Najväčší kúzelník

Žid je najväčší kúzelník.
Príde dverami, výjde komínom.

dopopuku.sk logo
Ak máte záujem o spoluprácu alebo reklamu na našej stránke,
kontaktujte nás na mailovej adrese smejsa@dopopuku.sk
© 2015 dopopuku.sk
vtipy obrázky videá nahrávky všetko

hlášky z filmov vtipné citáty Darwinove ceny